Polska, szeląg miedziany (boratynka), 1660

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:38:20
345139
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szeląg miedziany (boratynka), 1660, Ujazdów
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Kop. 1546, Wolski KU60.A

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 2949

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  260 zł
4)  105 zł
5)  75 zł
6)  48 zł
7)  46 zł
8)  42 zł
9)  38 zł
10)  36 zł
11)  34 zł
12)  32 zł
13)  30 zł