Polska, ort, 1668 TLB

Polska, ort, 1668 TLB

Polska, ort, 1668 TLB

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:37:00
344853
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, ort, 1668 TLB, Bydgoszcz, herb Ślepowron pod popiersiem, ozdobniki po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1774

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 739

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  580 zł
4)  290 zł
5)  270 zł
6)  260 zł
7)  200 zł
8)  175 zł
9)  165 zł
10)  155 zł
11)  145 zł
12)  135 zł
13)  130 zł
14)  125 zł
15)  120 zł