Polska, 100 lat rafinerii w Trzebinii, 1995

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 21:45:20
345104
Opis: Polska - III RP po 1989, 100 lat rafinerii w Trzebinii, 1995, Aw: Schematyczny orzeł w lewo, niżej punca srebra, Rw: Logo rafinerii, 1895 - 1995 - RAFINERIA - TRZEBINIA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 37.1 mm, 23.66 g, medal w plastikowym kapslu

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 71

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł