Zakończenie: 12-05-2022 20:00 ÷ 22:07
Polska, 150. rocznica śmieci Tadeusza Kościuszki, 1967
344806
Aw: Popierskie w lewo, ZA / NA- / SZĄ i / WA- / SZĄ / WOL... | I/I- |
26 zł szac. 40 zł 61 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Słowacja, medal z okazji wizyty Jana Pawła II na Słowacji, 2003
344780
Aw: Popiersie papieża na wprost, punce, data, legenda, Rw... | I |
2 500 zł szac. 2 700 zł 148 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, klipa medalu z serii królewskiej PTAiN – Bolesław Śmiały, 1972
344736
Aw: Denar Bolesława z popiesiem z mieczem w lewo, BOLEZLΛ... | I |
1 300 zł szac. 100 zł 492 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Stanisław August Poniatowski, 1987
344735
Aw: Popiersie Stanisława Augusta w prawo, z lewej sygnatu... | I |
20 zł szac. 30 zł 51 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Władysław Jagiełło, 1992
344734
Aw: Popiersie Władysława Jagiełły, z lewej sygnatura JJ, ... | I |
310 zł szac. 50 zł 146 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Kazimierz Wielki, 1985
344733
Aw: Popiersie Kazimierza Wielkiego, z prawej sygnatura JJ... | I |
24 zł szac. 30 zł 130 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Przemysł II, 1986
344732
Aw: Popiersie władcy w lewo, z prawej sygnatura JJ, PRZEM... | I/I- |
18 zł szac. 30 zł 29 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Leszek Czarny, 1989
344731
Aw: Popiersie Leszka Czarnego lekko w prawo, z lewej sygn... | I |
1 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Bolesław Wstydliwy, 1989
344730
Aw: Głowa Bolesława Wstydliwego na wprost, z lewej sygnat... | I |
18 zł szac. 30 zł 39 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Leszek Biały, 1987
344729
Aw: Popiersie Leszka Białego, z lewej sygnatura JJ, LESZE... | I- |
18 zł szac. 30 zł 36 wyświetleń |
1 | zakończona |