Słowacja, medal z okazji wizyty Jana Pawła II na Słowacji, 2003

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:17:00
344780
Opis: Słowacja, medal z okazji wizyty Jana Pawła II na Słowacji, 2003, Aw: Popiersie papieża na wprost, punce, data, legenda, Rw: Kontur Słowacji, poniżej herb papieski, legenda
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby 986, 10.77 g, numer 238, punce, medal wybity stemplami lustrzanymi, w plastikowym kapslu

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 1 650 zł
Cena szacunkowa: 2 700 zł
Ilość odsłon: 148

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  2 000 zł
4)  1 900 zł
5)  1 850 zł
6)  1 650 zł