Zakończenie: 12-05-2022 20:00 ÷ 22:07
akcesoria numizmatyczne, pudełko na slaby NGC
344587
nowe pudełko na 20 slabów | I |
60 zł szac. 80 zł 108 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, liczman, ok. XV w.
344952
Aw: Czteropolowa tarcza herbowa, OVSOVSOVS…, Rw: Tarcza h... | III- |
24 zł szac. 40 zł 78 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Orzeł wz. 39 na czapkę, 1944–1945
345102
orzeł mocowany na dwa wąsy, sygnowany na stronie odwrotne... | II/III |
130 zł szac. 50 zł 168 wyświetleń |
7 | zakończona |