Polska, Orzeł wz. 39 na czapkę, 1944–1945

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 22:03:00
345102
Opis: Polska - II wojna światowa (1939–1945), Orzeł wz. 39 na czapkę, 1944–1945, Walsall, orzeł mocowany na dwa wąsy, sygnowany na stronie odwrotnej 1–A / A STANLEY & SONS / WALSALL
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: polioctan winylu, mosiądz, 30.3 mm, 50.8 mm, usunięta korona
Literatura: Zawistowski 56

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 168

1)  130 zł
2)  130 zł
3)  100 zł
4)  85 zł
5)  38 zł
6)  34 zł
7)  30 zł