Polska, bransoleta patriotyczna, po 1863
Zakończenie: 24-03-2022 22:46:20
342288
Opis: | Polska, bransoleta patriotyczna, po 1863, Dwudzielna bransoleta, łączona zawiaskiem, zamykana zamkiem szufladkowym, dekorowana czarną emalią z motywem kłosów zboża, wysadzana szklanymi perełkami, na wewnętrznej stronie obręczy nabite CB4, na zamku punca srebra |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, emalia, 23.53 g, niewielkie wykruszenia emalii |
Literatura: | Postuła s. 87 (tam podobne) |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 460