Polska, bransoleta patriotyczna, po 1863

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 22:46:20
342288
Opis: Polska, bransoleta patriotyczna, po 1863, Dwudzielna bransoleta, łączona zawiaskiem, zamykana zamkiem szufladkowym, dekorowana czarną emalią z motywem kłosów zboża, wysadzana szklanymi perełkami, na wewnętrznej stronie obręczy nabite CB4, na zamku punca srebra
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 23.53 g, niewielkie wykruszenia emalii
Literatura: Postuła s. 87 (tam podobne)

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 456

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 200 zł
4)  400 zł
5)  360 zł
6)  185 zł