Polska, 1 grosz, 1834 IP

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 1 grosz, 1834 IP

Polska, 1 grosz, 1834 IP

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 21:27:00
342210
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 1 grosz, 1834 IP, Warszawa
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1071, Plage 234

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 602

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  430 zł
4)  410 zł
5)  340 zł
6)  290 zł
7)  270 zł
8)  210 zł
9)  170 zł
10)  150 zł
11)  110 zł
12)  100 zł
13)  90 zł
14)  80 zł
15)  75 zł
16)  70 zł
17)  65 zł
18)  60 zł