Polska, kwartnik ruski, 1394–1398

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 21:11:40
342196
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), kwartnik ruski, 1394–1398, Lwów, Aw: Orzeł, + WLADISLAVS REX, Rw: Lew w lewo + MONETA RVSSIE (litery SS ułożone poziomo)
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.1 mm, 0.86 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas P.16.8, Kop. 3065 (R4), Kрижанивский 93 (R6)

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 712

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  720 zł
4)  700 zł
5)  700 zł
6)  600 zł
7)  540 zł
8)  520 zł
9)  350 zł
10)  220 zł
11)  195 zł
12)  185 zł
13)  180 zł
14)  175 zł
15)  165 zł
16)  160 zł
17)  155 zł
18)  150 zł