Polska, 10 złotych, 1959

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1959

Polska, 10 złotych, 1959

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 21:38:00
342007
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1959, Warszawa, Tadeusz Kościuszko
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 225a

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 602

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  430 zł
4)  380 zł
5)  250 zł
6)  210 zł
7)  185 zł
8)  135 zł
9)  125 zł
10)  120 zł
11)  105 zł
12)  100 zł
13)  90 zł
14)  85 zł
15)  75 zł
16)  55 zł
17)  44 zł
18)  40 zł
19)  38 zł
20)  36 zł
21)  30 zł