Szwecja, medal - 50. rocznica powstania Akademii Szwedzkiej, 1836
Zakończenie: 24-03-2022 22:38:20
342312
Opis: | Szwecja - Karol XIV (1818–1844), medal - 50. rocznica powstania Akademii Szwedzkiej, 1836, Aw: Popiersie króla w prawo, CARL XIV JOHAN BESKYDDARE, Rw: W wieńcu, w pięciu wersach: SVENSKA/ AKADEMIENS/ FEMTIONDE ARSFEST/ DEN 5 APRIL/ 1836 |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 35.1 mm, 19.14 g, patyna, lekko czyszczony |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 232