Niemcy, 3 marki, 1911 E

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 3 marki, 1911 E

Niemcy, 3 marki, 1911 E

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 22:17:00
342158
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 3 marki, 1911 E, Muldenhütten
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 185, Jaeger 135

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 151

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  44 zł
5)  42 zł