Niemcy, 1/6 talara, 1816 A
Zakończenie: 24-03-2022 22:11:20
Niemcy, 1/6 talara, 1816 A
341957
Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), 1/6 talara, 1816 A, Berlin |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna na rewersie |
Literatura: | AKS 24, Olding 110, Schrötter 203 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 52