Niemcy, talar, 1560

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, talar, 1560

Niemcy, talar, 1560

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 22:10:40
342304
Opis: Niemcy - Mansfeld - Johan Georg I, Peter Ernest I, Christoph II (1558–1569), talar, 1560, Mansfeld, Aw: Święty Jerzy na koniu pokonujący smoka, HANS GEORIG PETTER ERNST CRISTOF, Rw: Dwie czteropolowe tarcze herbowe, powyżej hełmy z labrami i klejnotami, COMITES ET DOMI I MANSFEL
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 28.10 g, patyna
Literatura: Davenport 9484, Tornau 339

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 216

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  800 zł
4)  680 zł
5)  540 zł
6)  380 zł
7)  360 zł
8)  340 zł
9)  310 zł
10)  300 zł