Niemcy, półtorak, 1685

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, półtorak, 1685

Niemcy, półtorak, 1685

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 22:09:40
341949
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm (1640–1688), półtorak, 1685, Berlin (dawniej przypisywany mennicy w Królewcu)
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Neumann 11.121, Schrötter 1888, Slg. Marienburg 1794

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 115

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  80 zł