Litwa, 10 litów, 1936
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Litwa, 10 litów, 1936
Cena wylicytowana: 210 zł
340017
Opis: |
Litwa - Republika (1918–1940), 10 litów, 1936, Kowno, Wielki Książe Witold |
Stan zachowania: |
II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro próby 750, 18 g, lekko czyszczone, patyna |
Parchimowicz 13, Ivanauskas 10PR3-3 |
Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 68
1) 210 zł
2) 210 zł
3) 155 zł
4) 135 zł
5) 120 zł
6) 110 zł
7) 70 zł
8) 65 zł
min |