Hiszpania, 5 peset, 1870 SNM

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Hiszpania, 5 peset, 1870 SNM

Hiszpania, 5 peset, 1870 SNM

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 22:02:40
342302
Opis: Hiszpania - Rządy tymczasowe (1868–1871), 5 peset, 1870 SNM, Madryt
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 25.00 g, patyna
Literatura: Cayon 17437

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 69

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  80 zł