Polska, 5 złotych, 1928

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 21:32:20
342309
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1928, Warszawa, Nike, odmiana ze znakiem mennicy
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, patyna
Literatura: Parchimowicz 114a

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 239

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 750 zł
4)  1 700 zł
5)  1 300 zł
6)  1 200 zł
7)  1 000 zł
8)  960 zł
9)  920 zł
10)  880 zł
11)  840 zł
12)  800 zł
13)  760 zł
14)  720 zł