Polska, 10 złotych, 1935

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 21:30:20
342069
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 10 złotych, 1935, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 124b

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 117

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  50 zł