Polska, ort, 1624/3

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1624/3

Polska, ort, 1624/3

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 21:18:20
342267
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1624/3, Gdańsk, końcówka napisu na awersie PR
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD24a-20, Parchimowicz Orty 1624/2

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 281

1)  600 zł
2)  600 zł
3)  490 zł
4)  440 zł
5)  410 zł
6)  400 zł
7)  300 zł
8)  200 zł
9)  195 zł
10)  190 zł
11)  185 zł