Polska, szeląg, 1592

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szeląg, 1592

Polska, szeląg, 1592

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 21:17:20
342204
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szeląg, 1592, Malbork
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna na awersie
Literatura: Kop. 620, Kopicki (ZIIIW) 160

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 231

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  170 zł
4)  150 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł