Polska, denar, 1162–1166

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, denar, 1162–1166

Polska, denar, 1162–1166

Cena wylicytowana: 2 700 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 21:11:00
342287
Opis: Polska - Bolesław IV Kędzierzawy (1146–1173), denar, 1162–1166, Aw: Popiersie księcia na wprost trzymającego miecz, z boków dwa krzyże, BOLELAS; Rw: Trzej książęta za stołem na wprost
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.7 mm, 0.35 g, ładnie zachowany
Literatura: Frynas P.8.3 (R), Gum-H. 92, Kopicki 57.d/h (R4), Stronczyński T.58.l/m, Such. XI/XII w. XXI

Cena końcowa: 2 700 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 410

1)  2 700 zł
2)  2 600 zł
3)  2 200 zł
4)  1 850 zł
5)  1 750 zł
6)  1 650 zł
7)  1 600 zł
8)  1 400 zł
9)  1 150 zł
10)  1 050 zł
11)  940 zł
12)  900 zł