Cesarstwo Rzymskie, denar, 231

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 21:04:40
342291
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aleksander Sewer (222–235), denar, 231, Rzym, Aw: Głowa cesarza zwrócona w prawo , IMP ALEXANDER PIVS AVG, Rw: Stojący Sol w lewo, trzymający w ręce glob, unoszący drugą rękę ku górze, P M TR P X COS III P P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.47 g, patyna
Literatura: RIC 109, C. 411

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 115

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  115 zł
5)  100 zł
6)  80 zł