Polska, książeczka z banknotami " Polskie banknoty obiegowe z lat 1975 - 1996

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, książeczka z banknotami

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 20:43:40
339666
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), książeczka z banknotami " Polskie banknoty obiegowe z lat 1975 - 1996, zestaw banknotów obiegowych PRL - w zestawie kolekcja 23 nieużywanych banknotów: 10 złotych 1.06.1982 seria R, 20 złotych 1.06.1982 seria R, 50 złotych 9.05.1975 seria BB, 100 zotych 17.05.1976 seria AL, 200 złotych 1.06.1986 seria CW, 500 złotych 1.06.1982 seria DM, 1.000 złotych 2.07.1975 seria AN, 2.000 złotych 1.06.1979 seria AL, 5.000 złotych 1.06.1982 seria AW, 10.000 złotych 1.02.1987 seria K, 20.000 złotych 1.02.1989 seria AM, 50.000 złotych 1.12.1989 seria AC, 50.000 złotych 16.11.1993 seria S, 100.000 złotych 1.02.1990 seria AU, 100.000 złotych 16.11.1993 seria AD, 200.000 złotych 1.12.1989 seria L, 500.000 złotych 20.04.1990 seria K, 500.000 złotych 16.11.1993 seria L, 1 milion złotych 15.02.1991 seria E, 1 milion złotych 16.11.1993 seria M, 2 miliony złotych 14.08.1992 seria A ( z błędem KONSTYTUCYJY ), 2 miliony złotych 14.08.1992 seria B, 2 miliony złotych 16.11.1993 seria B
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: całość w kartonowej książce z opisami, banknoty pięknie zachowane, oprawa twarda

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 119

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  2 000 zł
4)  2 000 zł
5)  1 500 zł
6)  1 500 zł
7)  960 zł
8)  900 zł