Polska, 20 złotych, 11.11.1936

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 20:24:20
340554
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 20 złotych, 11.11.1936, seria BE, numeracja 4006016
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko przegięte w pionie, marginesy po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 686 (R0), Miłczak 76

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 88

1)  55 zł
2)  55 zł
3)  40 zł
4)  32 zł
5)  30 zł
6)  22 zł
7)  20 zł