Polska, 20 złotych, 11.11.1936
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Cena wylicytowana: 55 zł
340554
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 20 złotych, 11.11.1936, seria BE, numeracja 4006016 |
Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
lekko przegięte w pionie, marginesy po subtelnej konserwacji |
Lucow 686 (R0), Miłczak 76 |
Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 88
1) 55 zł
2) 55 zł
3) 40 zł
4) 32 zł
5) 30 zł
6) 22 zł
7) 20 zł
min |