Zakończenie: 03-02-2022 20:00 ÷ 22:16
Austria, 20 krajcarów, 1806 A
335979
| I- |
125 zł szac. 100 zł 88 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 2010
333280
typ Walking Liberty | I |
125 zł szac. 100 zł 35 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2017
333634
typ Walking Liberty | I |
125 zł szac. 100 zł 29 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1932
336877
głowa kobiety w czepcu, bez znaku mennicy pod szponem Orła | II/II+ |
130 zł szac. 120 zł 85 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1563
338452
mała Pogoń, końcówki napisów L / LITV | II- |
135 zł szac. 80 zł 143 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, trojak, 1597
338454
skrócona data w drugim wierszu napisu na rewersie, monogr... | III- |
135 zł szac. 120 zł 116 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, grosz, 1768 G
338487
litera A w monogramie zakończona zgrubieniem, wieniec bez... | III+ |
135 zł szac. 40 zł 166 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1932
337443
głowa kobiety w czepcu, bez znaku mennicy pod szponem Orła | II/II- |
135 zł szac. 100 zł 64 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, follis, 348–350
338691
Aw: Popiersie władcy trzymającego w ręku glob, w lewo, D ... | II/II- |
140 zł szac. 80 zł 166 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Rzym prowincjonalny, tetradrachma bilonowa, 189–190 (30 rok panowania Marka Aurelius
338689
Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, M A KOM AN..... | III |
140 zł szac. 80 zł 221 wyświetleń |
10 | zakończona |