Zakończenie: 27-01-2022 20:00 ÷ 22:17
Rosja, rubel, 1913 (B•C)
337807
wybity na 300-lecie panowania dynastii Romanowych | II/II+ |
600 zł szac. 450 zł 209 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Węgry, 5 koron, 1909 KB
338320
| III+/II- |
250 zł szac. 150 zł 154 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Dewocjonalia, medalik religijny, XIX w.
338357
Jan Chrzciciel z barankiem i laską krzyżową, IOHANNES DER... | III/IV |
65 zł szac. 40 zł 251 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy dla najlepszego strzelca
338358
Głowa cesarza w prawo, niżej sygnatura E. WEIGAND FEC., W... | III- |
140 zł szac. 70 zł 205 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, Medal Pamiątkowy 15 marca 1938 (Medaille zur Erinnerung an den 15. März 1938, Anschluss-Medaille), 1938–1940
338069
Dwóch mężczyzn stojących na postumencie z godłem III Rzes... | III+ |
360 zł szac. 40 zł 163 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Wielka Brytania, medal koronacyjny, 1911
338070
W wieńcu dwa popiersia (Marii i Jerzego V) w lewo, na dol... | III |
100 zł szac. 60 zł 196 wyświetleń |
7 | zakończona | |
330169
weksel na sumę od 1800 do 2400 koron z terminem sześciomi... | III+ |
55 zł szac. 40 zł 194 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 1 marka polska, 23.08.1919
208996
seria I-CD, numeracja 448339 | II+ |
70 zł szac. 25 zł 98 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 10 marek polskich, 23.08.1919
209004
seria II-EJ, numeracja 848941 | I- |
48 zł szac. 30 zł 105 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 1.000 marek polskich, 23.08.1919
208656
seria I-DT, numeracja 368812 | I/I- |
110 zł szac. 100 zł 87 wyświetleń |
6 | zakończona |