Wielka Brytania, medal koronacyjny, 1911

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 22:01:20
338070
Opis: Wielka Brytania - Jerzy V (1910–1936), medal koronacyjny, 1911, W wieńcu dwa popiersia (Marii i Jerzego V) w lewo, na dole sygnatura B.M., na stronie odwrotnej ukoronowany monogram królewski, niżej 22 JUNE 1911, odznaka jednoczęściowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 32.6 mm, 22.11 g, na 12h na obrzeżu nagwintowany otwór na zawieszenie

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 196

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  40 zł
7)  36 zł