Dewocjonalia, medalik religijny, XIX w.
Zakończenie: 27-01-2022 21:57:40
338357
Opis: | Dewocjonalia, medalik religijny, XIX w., Berlin (?), Jan Chrzciciel z barankiem i laską krzyżową, IOHANNES DER - TAEUFER, na stronie odwrotnej postument z chrystogramem na którym księga, na niej Agnus Dei, SIEHE DAS IST GOTTES LAMM WELCHES DER WELT / SÜNDE TRÄGT, w odcinku sygnatura G. LOOS D. L. HELD F. |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 36.8 mm, 13.89 g, przetarty, uszkodzenia obrzeża, ślad po usuniętym uszku |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 255