Dewocjonalia, medalik religijny, XIX w.

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:57:40
338357
Opis: Dewocjonalia, medalik religijny, XIX w., Berlin (?), Jan Chrzciciel z barankiem i laską krzyżową, IOHANNES DER - TAEUFER, na stronie odwrotnej postument z chrystogramem na którym księga, na niej Agnus Dei, SIEHE DAS IST GOTTES LAMM WELCHES DER WELT / SÜNDE TRÄGT, w odcinku sygnatura G. LOOS D. L. HELD F.
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 36.8 mm, 13.89 g, przetarty, uszkodzenia obrzeża, ślad po usuniętym uszku

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 255

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  48 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  26 zł