Zakończenie: 27-01-2022 20:00 ÷ 22:17
Polska, medal 30 lat Solidarności Budownictwa i Przemysłu Drzewnego
338300
Woluta, wokół niej XX LAT SOLIDARNOŚCI BUDOWNICTWA / I PR... | I |
80 zł szac. 100 zł 67 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal 50 lat Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, 1977
338299
Aw: Godło AWF w Krakowie, 50 LAT AKADEMII WYCHOWANIA FIZY... | II |
85 zł szac. 60 zł 88 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Warszawskie Stowarzyszenie Numizmatyczne, po 2003
337737
Aw: Popiersie w lewo, WSN im. MIECZYSŁAWA CZERSKIEGO w W-... | I |
85 zł szac. 20 zł 143 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, otwarcie nowego gmachu Laboratorium Krystalizacji Odlewów, 1974
338296
Aw: OTWARCIE / LABORA / TORIUM / KRYSTA / LIZACJI / ODLE-... | I- |
90 zł szac. 60 zł 107 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy, 1979 (?)
338288
Aw: Wzór piłki nożnej, w jednej z łat "tempo / jedenastka... | II |
105 zł szac. 50 zł 108 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 600 lat Jasnej Góry, 1982
338279
Aw: Kontur Polski na którym Orły między którymi Matka Bos... | II |
110 zł szac. 30 zł 126 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy, 2004
338289
Atlas trzymający glob, w tle zabudowania, po bokach METAL... | II |
110 zł szac. 60 zł 123 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, 3. festyn święta reformacji, 1817
338354
Aw: 3TE / JUBELFEYER / DER / REFORMATION / 1817., EINE FE... | III+ |
140 zł szac. 100 zł 174 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Wielka Brytania, medal nagrodowy, 1893
337849
Aw: Półpostać władczyni, lekko w lewo, niżej sygnatura •W... | I/I- |
150 zł szac. 150 zł 237 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy
338290
Aw: Widok rynku w Krakowie, GAZETA / KRA / KOWSKA, Rw: Dw... | II+ |
155 zł szac. 60 zł 151 wyświetleń |
3 | zakończona |