Zakończenie: 20-01-2022 20:00 ÷ 22:27
Rosja, 1 kopiejka, 1914 СПБ
336208
| I |
220 zł szac. 50 zł 132 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1986
337883
typ Walking Liberty | I- |
150 zł szac. 120 zł 92 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1987
337882
typ Walking Liberty | I |
150 zł szac. 120 zł 91 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Szwajcaria, 5 franków, 1932 B
337985
| III |
50 zł szac. 40 zł 107 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Węgry, poltura, 1709 PH
337402
| II+ |
250 zł szac. 120 zł 189 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Wielka Brytania, Medal Krymski, od 1854
337908
Popiersie Wiktorii w lewo, na odcięciu szyi sygnatura B.W... | II |
310 zł szac. 200 zł 283 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914
337429
z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na... | II-/III+ |
260 zł szac. 60 zł 524 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka kolekcjonerska, 1973
337500
Boże Narodzenie 1973 | I/I- |
175 zł szac. 100 zł 225 wyświetleń |
7 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1974, b..
337804
Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydani... | I- |
130 zł szac. 60 zł 275 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Francja, 20 franków, 1807 A
337781
| III+/II- |
1 550 zł szac. 1 800 zł 259 wyświetleń |
8 | zakończona |