wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1974, b..

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:01:00
337804
Opis: wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1974, brak ISBN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z nieco podniszczoną obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 169

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  42 zł