pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 22-11-2021 18:00
Zakończenie: 02-12-2021 20:00 ÷ 22:49
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła
334762

115 zł

szac. 150 zł

207 wyświetleń

6 zakończona
pierścień ze stemplem, XV–XVII w.
334405
pierścień ze stemplem na którym gmerk

135 zł

szac. 75 zł

257 wyświetleń

10 zakończona
Rosja, zestaw 2 x krzyż, XIX/XX w.
334402
III/III+

20 zł

szac. 30 zł

99 wyświetleń

2 zakończona
tłok pieczętny, XIV–XV w.
tłok pieczętny, XIV–XV w.
334396
gmerk, + SC\EWS • SCVMME
III-

270 zł

szac. 100 zł

218 wyświetleń

6 zakończona
tłok pieczętny, XVI w.
tłok pieczętny, XVI w.
334395

140 zł

szac. 100 zł

268 wyświetleń

8 zakończona
tłok pieczętny, XVIII w
tłok pieczętny, XVIII w
334394
Łeb byka, niżej dwa skrzyżowane topory, u góry G - B - M

180 zł

szac. 150 zł

225 wyświetleń

6 zakończona
Francja, Krzyż, 1838–1962
Francja, Krzyż, 1838–1962
334393
na łączniku nabita punca z krabem

30 zł

szac. 30 zł

126 wyświetleń

4 zakończona
Dewocjonalia, enkolpion, VIII–XII w.
334386

270 zł

szac. 100 zł

374 wyświetleń

8 zakończona
Dewocjonalia, Krzyż, XVIII w. (?)
334392

50 zł

szac. 75 zł

120 wyświetleń

2 zakończona
Dewocjonalia, Krzyż, XVIII/XIX w.
334391

18 zł

szac. 30 zł

105 wyświetleń

1 zakończona