Rosja, zestaw 2 x krzyż, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:40:20
334402
Opis: Rosja, zestaw 2 x krzyż, XIX/XX w., w skład zestawu wchodzą mniejszy (17.6 x 35.0 mm, 0.99 g) i większy krzyż (27.3 x 47.7 mm, 2.81 g)
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, razem 2 sztuki, większy krzyż gięty

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 99

1)  20 zł
2)  18 zł