Dewocjonalia, enkolpion, VIII–XII w.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:38:40
334386
Opis: Dewocjonalia, enkolpion, VIII–XII w.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 18.8 x 41.6 mm, 7.45 g, patyna

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 376

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  75 zł
8)  60 zł