Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:49:00
334762
Opis: Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła, na stronie odwrotnej punca srebra 3 i imiennik MG oraz dedykacja Markowi - Matka Chrzestna 9. XII. 1951r.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone, 48.3 x 57.3 mm, 13.09 g, ładny

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 210

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł