Niemcy, 1 gulden, 1843

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 1 gulden, 1843

Niemcy, 1 gulden, 1843

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 21:47:00
333150
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik I (1825–1848), 1 gulden, 1843, Monachium
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 78, Jaeger 62

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 137

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  95 zł