Meksyk, 100 peso, 1977

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Meksyk, 100 peso, 1977

Meksyk, 100 peso, 1977

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 21:46:20
333055
Opis: Meksyk - Republika od 1821, 100 peso, 1977, Meksyk
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 720, 27.65 g, patyna
Literatura: KM 483.1

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 74

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  50 zł