Meksyk, 1 peso, 1866 Mo

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Meksyk, 1 peso, 1866 Mo

Meksyk, 1 peso, 1866 Mo

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 21:44:40
333059
Opis: Meksyk - Republika od 1821, 1 peso, 1866 Mo, Meksyk
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro próby 903, 26.45 g, ciemna patyna
Literatura: KM. 388.1

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 123

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  105 zł
5)  95 zł