Austria, półtalar, 1715

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, półtalar, 1715

Austria, półtalar, 1715

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 21:40:40
333147
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Franciszek Antoni książę Harrach (1709–1727), półtalar, 1715, Salzburg
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.64 g, patyna, bardzo rzadki
Literatura: Probszt 2030, Zöttl 2443

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 121

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 100 zł
4)  1 050 zł