Austria, talar, 1767 SC

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, talar, 1767 SC

Austria, talar, 1767 SC

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 21:38:00
333062
Opis: Austria - Maria Teresa (1740–1780), talar, 1767 SC, Günzburg, Aw: Ukoronowana tarcza herbowa, podtrzymywana przez dwa gryfy, M THERESIA D G - R IMP HU BO REG; Rw: W wieńcu AD / NORMAM / CONVENT / 1767, w otoku ARCHID AUST D BURG - MARGGR BURGOVIAE X
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 27.40 g, patyna
Literatura: Davenport 1148, Herinek 497

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 196

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  230 zł
4)  165 zł
5)  155 zł