Austria, 15 krajcarów, 1664

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, 15 krajcarów, 1664

Austria, 15 krajcarów, 1664

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 21:37:40
333671
Opis: Austria - Leopold I (1657–1705), 15 krajcarów, 1664, Neuburg am Inn
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki, patyna
Literatura: Herinek 1029, Höllhuber NEU 64.1.16

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 172

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  210 zł
4)  180 zł
5)  130 zł
6)  105 zł
7)  95 zł
8)  90 zł