Śląsk, 6 krajcarów, 1673 CB

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, 6 krajcarów, 1673 CB

Śląsk, 6 krajcarów, 1673 CB

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 21:34:20
333649
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Luiza z Anhaltu (wdowa po Krystianie, regentka) (1673–1680), 6 krajcarów, 1673 CB, Brzeg, końcówki napisów SILE / VOLAVIE
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1950, E.-M. 12

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 150

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  115 zł
5)  100 zł
6)  90 zł