Śląsk, 6 krajcarów, 1673 CB
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, 6 krajcarów, 1673 CB
Cena wylicytowana: 135 zł
333649
Opis: |
Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Luiza z Anhaltu (wdowa po Krystianie, regentka) (1673–1680), 6 krajcarów, 1673 CB, Brzeg, końcówki napisów SILE / VOLAVIE |
Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
F.u.S. 1950, E.-M. 12 |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 150
1) 135 zł
2) 130 zł
3) 125 zł
4) 115 zł
5) 100 zł
6) 90 zł
min |