Śląsk, 15 krajcarów, 1664

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, 15 krajcarów, 1664

Śląsk, 15 krajcarów, 1664

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 21:34:00
333648
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski (1639–1673), 15 krajcarów, 1664, Brzeg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1915, E.-M. jak 95, ale po VOLAV •

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 165

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  80 zł
8)  75 zł