Śląsk, 15 krajcarów, 1662

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, 15 krajcarów, 1662

Śląsk, 15 krajcarów, 1662

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 21:33:20
333646
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Ludwik IV Legnicki (1653–1663), 15 krajcarów, 1662, Brzeg, na awersie D:G•LUDOVICUS•DUX•SIL(XV)LIG:BREG•&GOLDB:, na rewersie MONETA•NOVA-ARGENTEA•1662
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1883, E.-M. nie notują takiej odmiany napisowej

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 552

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  175 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł