Śląsk, 24 krajcary kiperowe, 1623 HR

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 21:33:00
333645
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy Rudolf Legnicki (1602–1653), 24 krajcary kiperowe, 1623 HR, na awersie D:G•IO:CHRIST•DVX•SIL•LIG•ET•BR•, na rewersie MO•NO•ARG(24)ENT•OLAU•623
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1579, E.-M. jak III.29 ale brak kropki po dacie

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 411

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  580 zł
4)  490 zł
5)  460 zł
6)  380 zł
7)  370 zł
8)  360 zł
9)  340 zł
10)  320 zł
11)  270 zł
12)  190 zł