Śląsk, 15 krajcarów, 1693 CB

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, 15 krajcarów, 1693 CB

Śląsk, 15 krajcarów, 1693 CB

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 21:32:00
333656
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I (1658–1705), 15 krajcarów, 1693 CB, Brzeg, LEOPOLDVS•D G•R•(XV)•I•S•A•G•H•&•B•R• / •ARCHIDVX•AV(CB)DVX•BUR•&•SIL•16-93
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 727, E.-M. 183 (R2), Herinek 1027, Höllhuber BRI.93.1.2

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 147

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  135 zł
5)  125 zł
6)  120 zł