Ryga- miasto, szeląg, 1649

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Ryga- miasto, szeląg, 1649

Ryga- miasto, szeląg, 1649

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 21:27:40
333602
Opis: Ryga- miasto - Krystyna (1632–1654), szeląg, 1649, Ryga
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: SB 68, Haljak 1533

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 148

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  40 zł
4)  24 zł