Inflanty, półtorak, 1648

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Inflanty, półtorak, 1648

Inflanty, półtorak, 1648

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 21:26:40
333601
Opis: Inflanty - Liwonia - Krystyna (1632–1654), półtorak, 1648, Ryga
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: SB 2a, Haljak 1417, Górecki R.48.2.a (F2)

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 149

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  65 zł
4)  24 zł